Mr & Mrs Fragrance Blanc Pure Amazon aroma difuzér s náplní 250 ml 250 ml


Mr & Mrs Fragrance Blanc Pure Amazon aroma difuzér s náplní 250 ml 250 ml
670 670 526
670,- Kč

Původní cena: 670,- Kč


Mr & Mrs Fragrance Blanc Pure Amazon aroma difuzér s náplní 250 ml 250 ml z kategorie zdraví a krása, se slevou kupte přes Hitgo.cz.

NotinoZískejte tento produkt se slevou z obchodu Notino a budete spokojení s dodaným Mr & Mrs Fragrance Blanc Pure Amazon aroma difuzér s náplní 250 ml 250 ml .

Mr & Mrs Fragrance Blanc Pure Amazon, 250 ml, Aroma difuzéry s náplní Vůně do bytu, Aroma difuzér Mr & Mrs Fragrance Blanc Pure Amazon představuje příjemný způsob provonění vašeho interiéru. Aroma difuzér obsahuje náplň, která se pomocí vložených tyčinek postupně odpařuje do vzduchu, a tím vytváří v místnosti velice útulné aroma.Vlastnosti:svěží vůnědřevitá vůněJak používat:Otevřete uzávěr aroma difuzéru a nalijte do něj náplň. Vůně se z aroma difuzéru uvolňuje postupně pomocí vložených tyčinek. Čím větší počet tyčinek do nádobky ponoříte, tím ...silněji bude vonná esence cítit v místnosti. Intenzitu vůně ve vašem interiéru také můžete zvýšit občasným otáčením namočených tyčinek. Tento aroma difuzér se dodává včetně náplně. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud se náplň difuzéru střetne s kůží, okamžitě ji omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasáhnutí očí několik minut vyplachujte vodou. Postupujte dle přiloženého návodu.

Produkt je výrobek značky Mr & mrs fragrance ,distribuovaný s EAN kódem 8051277333171.

Procházet zboží z kategorie zdraví a krása mr & mrs fragrance.

Sdílejte obsah s přáteli

Podrobné informace o produktu

  • Určení: unisex
  • Velikost: 250 ml
  • Distribuce: EU
  • Věk: adultZboží ze stejné kategorie

Vše z kategorie Zdraví a krása

Výběr podobného zboží

Výběr podobného zlevněného zboží

Podobné zboží se slevou

Mr & Mrs Fragrance Blanc Pure Amazon aroma difuzér s náplní 250 ml 250 ml a další podobné zlevněné zboží z kategorie zdraví a krása sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Obchody s akčními letáky

Mr & Mrs Fragrance Blanc Pure Amazon aroma difuzér s náplní 250 ml 250 ml
Právě si prohlížíte...

670,- Kč