Chemical Guys Balíček Nano Autokosmetky


Chemical Guys Balíček Nano Autokosmetky
2 490 1 999 875
2 490,- Kč

Původní cena: 1 999,- Kč


Chemical Guys Balíček Nano Autokosmetky z kategorie auto-moto, díly a příslušenství vozidel, Údržba a výzdoba motorových vozidel, autokosmetika, ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta, se slevou kupte přes Hitgo.cz.

AlzaZískejte tento produkt se slevou z obchodu Alza a budete spokojení s dodaným Chemical Guys Balíček Nano Autokosmetky .

Sada autokosmetiky Chemical Guys Balíček Nano Autokosmetky:Nanokosmetika Chemical Guy pro komplektní údržbu vašeho automobiluSada nano autokosmetiky Chemical Guy The Best Detailing Kit obsahuje oblíbené produkty pro kompletní údržbu a ochranu interiéru a exteriéru vozidla. Součástí kitu je autošampon, autovosk, nano přípravky na ochranu disků kol, přípravky pro oživení plastových, gumových či kožených materiálů a syntetický detailingový sprej.Sada autokosmetiky Chemical Guy The Best Detailing Kit obsahuje:Autošampon Citrus Wash & Glos...sAutovosk Butter Wet WaxOchrana disků kol Wheel Guard and Rim WaxOživovač gumy, plastů a vinylu Extreme V.R.P. Dressing Super ShineSyntetický detailingový sprej Speed WipeImpregnace Leather ConditionerModrý mikrovláknový aplikátorOranžová jemná mikroutěrka s prémiovými vláknyDodejte karosérii automobilu dokonalý lesk a maximální ochranuAutošampon CITRUS Wash + Gloss se složkou přírodních vosků zvyšuje lesk všech odstínů laků a chrání jejich povrch. Nesmývá již nanesené vosky a díky kombinaci bohaté pěny a inovativních syntetických přísad odstraňuje hrubé nečistoty, čímž zabraňuje poškrabání laku.Butter Wet Wax je jedinečný přípravek s velmi snadnou aplikací, který obsahuje přírodní 100% karnaubský vosk. Po aplikaci a dokonalém rozleštění vosku speciální mikroutěrkou je zajištěn bezkonkurenční lesk s efektem mokrého povrchu. Vosk poskytuje velmi dlouhou impregnaci až po dobu jednoho roku.Důkladné ošetření povrchů a odstranění nečistotPřípravek Wheel Guard Wheel and Rim Wax je vyrobený speciálně k povrchovému ošetření disků kol, kde vytváří maximální povrchovou ochranu s vysokým leskem a dlouhodobým efektem až po dobu 7 měsíců. Díky vysokému obsahu akrylátů nedochází při aplikaci k poškrábání povrchu.Syntetický detailingový sprej Speed Wipe Spray Quick Shine bez obsahu přírodních vosků disponuje vysokým podílem zvýrazňovačů lesku a polymerů na akrylové bázi. Jeho aplikací snadno a rychle odstraníte silniční špínu a různé povrchové nečistoty jako prach, otisky prstů a šmouhy.Sada autokosmetiky Chemical Guy poskytuje kvalitní ochranu všech povrchůExtreme V.R.P. Dressing Super Shine oživí gumové, plastové a vinylové povrchy v interiéru i v exteriéru vozidla. Hloubkově proniká do povrchu, materiály vyživuje a chrání před stárnutím, ztrátou pigmentu, změně zabarvení a popraskáním. Rovněž poskytuje ochranu proti UV záření.Silná impregnace Leather Conditioner zajistí efektivní čištění a ochranu částí interiéru zhotovených z pravé kůže nebo její imitace. Přípravek je rovněž vhodný na všechny vinylové povrchy.

Produkt je výrobek značky Chemical guys ,distribuovaný s EAN kódem 842850100857.

Procházet zboží z kategorie auto-moto chemical guys, díly a příslušenství vozidel chemical guys, Údržba a výzdoba motorových vozidel chemical guys, autokosmetika chemical guys, ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta chemical guys.

Sdílejte obsah s přáteli

Zboží ze stejné kategorie

Xeramic Bílá vazelína   Teflon
168 Kč
168 Kč

Vše z obchodu Alza   Vše od Xeramic
Vše z kategorie Ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta
Meguiars Hybrid Ceramic Kit
1 590 Kč
1 590 Kč

Vše z obchodu Alza   Vše od Meguiar's
Vše z kategorie Ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta
Muc-Off Motorcycle Essentials Kit
1 150 Kč
1 150 Kč

Vše z obchodu Alza   Vše od Muc-off
Vše z kategorie Ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta
GS27 PAINT RENOVATOR 500ml
460 Kč
460 Kč

Vše z obchodu Alza   Vše od Gs27
Vše z kategorie Ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta
Marvelous Rychlovosk 500ml
239 Kč
239 Kč

Vše z obchodu Alza   Vše od Marvelous
Vše z kategorie Ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta

Výběr podobného zboží

Výběr podobného zlevněného zboží

Další podobné zlevněné jako Chemical Guys Balíček Nano Autokosmetky sleva

Podobné zboží se slevou

Chemical Guys Balíček Nano Autokosmetky a další podobné zlevněné zboží z kategorie auto-moto sleva, díly a příslušenství vozidel sleva, Údržba a výzdoba motorových vozidel sleva, autokosmetika sleva, ochranné přípravky, leštidla a vosky na auta sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Chemical Guys Balíček Nano Autokosmetky a podobné zboží z kategorie autokosmetika, sady autokosmetiky, leštící sady na lak, auto-moto, výhodně a se slevou.

Obchody s akčními letáky

Chemical Guys Balíček Nano Autokosmetky
Právě si prohlížíte...

2 490,- Kč