PetSafe SMART DOG Trainer - 17% sleva


-17%
PetSafe SMART DOG Trainer
2 779 3 368 1123
2 779,- Kč

Původní cena: 3 368,- Kč


PetSafe SMART DOG Trainer z kategorie chovatelství, potřeby pro domácí zvířata, obojky a postroje pro domácí zvířata, se slevou kupte přes Hitgo.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Pytel granulí a budete spokojení s dodaným PetSafe SMART DOG Trainer .

Elektrické tréninkové zařízení PetSafe® SMART DOG ™ Trenér je nejnovější způsob pro trénink Vašeho psa! Aplikací SMART DOG ™ Trenér eliminuje potřebu dalšího dálkového ovladače – vysílačky, používaného u většiny elektronických obojků. Pomocí Bluetooth® technologie se Váš smartpohone nebo tablet připojí k tréninkovému obojku a umožňuje odesílat tón, vibrace nebo statickou stimulaci na tréninkový obojek Vašeho psa až do vzdálenosti 70 metrů. Tento tréninkový obojek je perfektní volbou pro majitelé psů, kteří jsou v procesu výcviku svého miláčka a... mají smartphone. SMART DOG ™ Trenér může být použitý na posílení požadovaného chování nebo zastavení nežádoucího chování, jako je například skákání, kopání atd. Hlavní vlastnosti: » Změní Váš smartphone na tréninkové zařízení » Dosah až do 70 metrů » Jedna úroveň síly zvukové a vibrační korekce, 15 úrovní síly statické korekce » Vodotěsný a dobíjitelný Další vlastnosti: » Pro psy od 3,6 kg » Obvod krku do 71 cm » Tón s režimem vibrací upozorní Vašeho pejska pípáním » Vodotěsný » Beterka se nabije za 4-5 hodin » Ukazovatel nízkého stavu baterie Více informací: » Vyžaduje telefon kompatibilní s rozhraním Bluetooth® 4.0 s jedním z následujících operačních systémů: iOS 8 nebo novější / Android 5 nebo novější. Obsah balení: » Elektrický tréninkový obojek » Nastavitelný a vyměnitelný nylonový obojek » Aplikace PetSafe® SMART DOG ™ Trainer » Síťový adaptér » Návod » 3 letá záruka

Produkt je výrobek značky Petsafe ,distribuovaný s EAN kódem 729849157439.

Procházet zboží z kategorie chovatelství petsafe, potřeby pro domácí zvířata petsafe, obojky a postroje pro domácí zvířata petsafe.

Sdílejte obsah s přáteli

Zboží ze stejné kategorie

PetSafe Lite 100m Trener odlehceny
3 499 Kč
3 499 Kč

Vše z obchodu Pytel granulí   Vše od Petsafe
Vše z kategorie Obojky a postroje pro domácí zvířata
-15%
PetSafe Standard 100m Trener
2 859 Kč
Původní cena: 3 358 Kč
2 859 Kč

PetSafe Lite 300m Trener odlehceny
3 999 Kč
3 999 Kč

Vše z obchodu Pytel granulí   Vše od Petsafe
Vše z kategorie Obojky a postroje pro domácí zvířata

Výběr podobného zboží

Další podobné jako PetSafe SMART DOG Trainer

Výběr podobného zlevněného zboží

Další podobné zlevněné jako PetSafe SMART DOG Trainer sleva

Podobné zboží se slevou

PetSafe SMART DOG Trainer a další podobné zlevněné zboží z kategorie chovatelství sleva, potřeby pro domácí zvířata sleva, obojky a postroje pro domácí zvířata sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

PetSafe SMART DOG Trainer a podobné zboží z kategorie psi, obojky, výhodně a se slevou.

Další informace o značce Petsafe a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Petsafe najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Obchody s akčními letáky

PetSafe SMART DOG Trainer
Právě si prohlížíte... - 17% sleva

2 779,- Kč