CL autonabíječka CELLY s USB výstupem 1A zelená


CL autonabíječka CELLY s USB výstupem 1A zelená
59 59 1925
59,- Kč

Původní cena: 59,- Kč


CL autonabíječka CELLY s USB výstupem 1A zelená z kategorie elektronika, komunikace, telefony, mobilní telefony – příslušenství, se slevou kupte přes Hitgo.cz.

F-mobilZískejte tento produkt se slevou z obchodu F-mobil a budete spokojení s dodaným CL autonabíječka CELLY s USB výstupem 1A zelená .

CL autonabíječka Celly s USB výstupem 1A je výborným pomocníkem na cestách autem. Autonabíječka je ideální pro uživatele, kteří potřebují mobilní telefony, tablety, smartphony a jiné mobilní zařízení dobít prostřednictvím zapalovače v automobilu. Autonabíječka Celly s USB výstupem 1A během nabíjení bezpečně ochrání váš přístroj i v případě neočekávaného přepětí. CL Autonabíječka Celly je ideální pro dobíjení mobilu ze zapalovače osobních a nákladních automobilů. Kompatibilita: Autonabíječka má univerzální USB výstup 1A, je kompatibilní s téměř ...jakýmkoliv zařízením, které lze nabíjet přes USB kabel (dodáván samostatně). Vlastnosti:

Produkt je výrobek značky Celly ,distribuovaný s EAN kódem 8021735713425.

Procházet zboží z kategorie elektronika celly, komunikace celly, telefony celly, mobilní telefony – příslušenství celly.

Sdílejte obsah s přáteli

Zboží ze stejné kategorie

-33%
Swissten Shield book iPhone X/ XS černé
199 Kč
Původní cena: 299 Kč
199 Kč

Výběr podobného zboží

Výběr podobného zlevněného zboží

Podobné zboží se slevou

CL autonabíječka CELLY s USB výstupem 1A zelená a další podobné zlevněné zboží z kategorie elektronika sleva, komunikace sleva, telefony sleva, mobilní telefony – příslušenství sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

CL autonabíječka CELLY s USB výstupem 1A zelená a podobné zboží z kategorie příslušenství, nabíječky do auta, výhodně a se slevou.

Další informace o značce Celly a něco z její historie najdete na stránkách České Wikipedii nebo na Anglické Wikipedii.

Pokud jste u nás neuspěli zkuste značku Celly najít na srovnávači Heureka.cz nebo na Pricemania.cz.

Obchody s akčními letáky

CL autonabíječka CELLY s USB výstupem 1A zelená
Právě si prohlížíte...

59,- Kč