Aqua pouzdro na 4 pruty atom 4 rod protection holdall


Aqua pouzdro na 4 pruty atom 4 rod protection holdall
4 589 4 589 379
4 589,- Kč

Původní cena: 4 589,- Kč


Aqua pouzdro na 4 pruty atom 4 rod protection holdall z kategorie sport, outdoorové aktivity, rybaření, rybářské pruty – příslušenství, brašny a pouzdra na rybářské pruty, se slevou kupte přes Hitgo.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu PARYS a budete spokojení s dodaným Aqua pouzdro na 4 pruty atom 4 rod protection holdall .

Obal je perfektně vyztužen ze zadní strany pomocí PE desky, což zaručuje maximální ochranu pro navijáky a naváděcí očka prutů. Díky svému velkému vnitřnímu prostoru tento obal bez problému pojme až 4 pruty s 50 mm naváděcími očky a velkokapacitními navijáky. Díky polstrovaným úchytům na jednotlivé pruty a velké polstrované přepážce se nemusíte bát, že by se vaše pruty nějak poškodily. Z druhé strany přepážky se nachází elastické úchyty, které slouží například na přichycení vidliček, distančních tyčí nebo kobry. Uvnitř obalu najdete tři síťovaná... pouzdra například na obaly Roving Rig Pouch, Roving Buzz Bar Pouch nebo další příslušenství. Obal obsahuje odnímatelný stoleček z materiálu EVA, který může být jednoduše odepnut a používán samostatně. Hlavní výhodou pouzdra je, že máte ihned po jeho otevření snadný přístup ke všem věcem uvnitř, aniž byste museli vyndávat pruty. Na vnější straně obalu se nachází velké kapsy, které se skvěle hodí například na transport vážících saků velikosti XL, podběráku Atom nebo tyče Atom 12 m Baiting Pole. V oblasti navijáků se nachází dvě menší kapsičky na příslušenství, které se hodí například na uložení olov nebo jiného malého příslušenství, které potřebujete mít hned po ruce, když rozbalujete nebo balíte pruty. Tento skvělý obal byl doplněn o rukojeti pro jednoduchou manipulaci a pohodlným odnímatelným vypolstrovaným ramenním popruhem. Vlastnosti produktu plně vypolstrovaný obal navržený na co nejlepší ochranu prutů Atom® vhodný pro celou řadu ostatních teleskopických prutů bez problému pojme až 4 pruty (dva směrem nahoru a dva směrem dolů) perfektně vyztužen ze zadní strany pomocí PE desky, což zaručuje maximální ochranu pro velkokapacitní navijáky a 50 mm naváděcí očka prutů na straně vypolstrované přepážky se nachází elastické úchyty, které slouží například na přichycení vidliček, distančních tyčí nebo kobry obsahuje odnímatelný stoleček z materiálu EVA tři síťovaná pouzdra například na obaly Roving Rig Pouch, Roving Buzz Bar Pouch nebo další příslušenství velké kapsy na vnější straně obalu, které se skvěle hodí například na transport vážících saků velikosti XL, podběráku Atom® nebo tyče Atom 12 m Baiting Pole dvě menší vypolstrované kapsičky na příslušenství, které se hodí například na uložení olov nebo jiného malého příslušenství, které potřebujete mít hned po ruce doplněn o rukojeti pro jednoduchou manipulaci pohodlný odnímatelný vypolstrovaný ramenní popruh velmi odolný materiál 900D Endura vyztužená, jednoduše umyvatelná spodní strana obalu použity zipy velikosti 10 s velkými táhly

Produkt je výrobek značky Aqua products.

Procházet zboží z kategorie sport aqua products, outdoorové aktivity aqua products, rybaření aqua products, rybářské pruty – příslušenství aqua products, brašny a pouzdra na rybářské pruty aqua products.

Sdílejte obsah s přáteli

Zboží ze stejné kategorie

Pelzer executive double rod sleeve 12 ft
1 499 Kč
1 499 Kč

Vše z obchodu PARYS   Vše od Pelzer
Vše z kategorie Brašny a pouzdra na rybářské pruty
Nash pouzdro na prut scope ops tactical quiver
1 499 Kč
1 499 Kč

Vše z obchodu PARYS   Vše od Nash
Vše z kategorie Brašny a pouzdra na rybářské pruty
Dam pouzdro na pruty adjustable rod holdall
1 159 Kč
1 159 Kč

Vše z obchodu PARYS   Vše od Dam
Vše z kategorie Brašny a pouzdra na rybářské pruty
Saenger ms range ochraná pouzdra
379 Kč
379 Kč

Vše z obchodu PARYS   Vše od Saenger
Vše z kategorie Brašny a pouzdra na rybářské pruty
Nash pouzdro na prut scope ops 3 rod skin-9 ft
2 599 Kč
2 599 Kč

Vše z obchodu PARYS   Vše od Nash
Vše z kategorie Brašny a pouzdra na rybářské pruty

Výběr podobného zboží

Výběr podobného zlevněného zboží

Podobné zboží se slevou

Aqua pouzdro na 4 pruty atom 4 rod protection holdall a další podobné zlevněné zboží z kategorie sport sleva, outdoorové aktivity sleva, rybaření sleva, rybářské pruty – příslušenství sleva, brašny a pouzdra na rybářské pruty sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Aqua pouzdro na 4 pruty atom 4 rod protection holdall a podobné zboží z kategorie camping, tašky, výhodně a se slevou.

Obchody s akčními letáky

Aqua pouzdro na 4 pruty atom 4 rod protection holdall
Právě si prohlížíte...

4 589,- Kč