Bidetová baterie RAV SLEZÁK SEINA s bidetovou sprškou chrom SE843 chrom chrom


Bidetová baterie RAV SLEZÁK SEINA s bidetovou sprškou chrom SE843 chrom chrom
1 230 1 191 505
1 230,- Kč

Původní cena: 1 191,- Kč


Bidetová baterie RAV SLEZÁK SEINA s bidetovou sprškou chrom SE843 chrom chrom z kategorie kutilství a řemeslo, vodoinstalace, instalatérské potřeby a součástky, záchody a bidety – příslušenství, bidetové baterie a sprchy, se slevou kupte přes Hitgo.cz.

SIKOZískejte tento produkt se slevou z obchodu SIKO a budete spokojení s dodaným Bidetová baterie RAV SLEZÁK SEINA s bidetovou sprškou chrom SE843 chrom chrom .

Páková podomítková BIDETOVÁ BATERIE s bidetovou sprškou. V chromovém provedení.

Produkt je výrobek značky Rav slezák.

Procházet zboží z kategorie kutilství a řemeslo rav slezák, vodoinstalace rav slezák, instalatérské potřeby a součástky rav slezák, záchody a bidety – příslušenství rav slezák, bidetové baterie a sprchy rav slezák.

Sdílejte obsah s přáteli

Podrobné informace o produktu

  • Barva: chrom chrom
  • Materiál: mosazZboží ze stejné kategorie

Vše z kategorie Bidetové baterie a sprchy

Výběr podobného zlevněného zboží

Podobné zboží se slevou

Bidetová baterie RAV SLEZÁK SEINA s bidetovou sprškou chrom SE843 chrom chrom a další podobné zlevněné zboží z kategorie kutilství a řemeslo sleva, vodoinstalace sleva, instalatérské potřeby a součástky sleva, záchody a bidety – příslušenství sleva, bidetové baterie a sprchy sleva, zde zakoupíte vždy výhodně.

Bidetová baterie RAV SLEZÁK SEINA s bidetovou sprškou chrom SE843 chrom chrom a podobné zboží z kategorie koupelny, sanitární keramika, bidety, bidetové baterie, výhodně a se slevou.

Obchody s akčními letáky

Bidetová baterie RAV SLEZÁK SEINA s bidetovou sprškou chrom SE843 chrom chrom
Právě si prohlížíte...

1 230,- Kč